ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ «АПЕЛЬСИН»

Шановні батьки, висловлюємо свою подяку за те, що ви з нами. Будь ласка уважно ознайомтеся з даними правилами, це дозволить користуватися всіма перевагами нашого центру. Мета дитячого центру: розвиток ваших діток. Дані правила розроблені для того, щоб Ви і Ваш малюк почувалися затишно в нашому центрі.

1. Всі групи формуються відповідно до віку дітей. Зайняття проходять відповідно до розкладу і до внутрішнього регламенту.

2. Придбання абонементу гарантує те, що за Вашою дитиною фіксується місце в групі.

3. Батьки мають право вибрати, якою мовою педагог буде спілкуватися з дитиною (російська / українська).

4. Щоб запобігти зараженню дітей, просимо не приводити хвору дитину на зайняття.

5. Адміністрація центру має право замінити заявленого викладача в разі хвороби або вимушеної відсутності останнього.

6. Не приносьте в центр цінні речі – ми не несемо відповідальності за їх збереження.

7. Батьки несуть відповідальність за пошкодження майна центру, завдані дітьми під час перебування в ньому.

8. Придбавши абонемент, клієнт підтверджує згоду з усіма вищевикладеними правилами дитячого центру «Апельсин» і зобов’язуються їх дотримуватися.

Щоб заняття проходили в максимально комфортній обстановці, просимо Вас враховувати наступні побажання:

1. Приходьте на зайняття вчасно, це допоможе дитині легше включитися в роботу.

2. Для дотримання гігієни, після кожного зайняття ми проводимо вологе прибирання, тому, після їх закінчення , прохання не затримуватися в центрі.

3. Беріть з собою змінне взуття.

ПРАВИЛА ОПЛАТИ:

1. Абонемент на новий місяць необхідно придбати в день останнього зайняття поточного місяця.

2. Новий клієнт може купити абонемент в будь-який день місяця. Вартість абонемента розраховується виходячи з кількості занять, що залишились в поточному місяці.

3. Пробне зайняття оплачується безпосередньо перед початком.

4. Ми знаємо, який непередбачуваний організм -дитина, тому в разі, якщо вона перехворіла, Вам необхідно відразу ж (в будь-якому випадку до початку занять) попередити нас про це. У разі, якщо батьки заздалегідь не попередили про хворобу, зайняття не підлягають компенсації і переносу.

5. Дитячий центр «Апельсин» ставиться з розумінням до Вас, тому в разі пропуску через хворобу, при наявності медичної довідки, ми зробимо для Вас перерахунок шляхом перенесення на наступний місяць.

6. Всі пропущені зайняття, які не вказані в перерахованих вище правилах, компенсації не підлягають. Дані кошти витрачаються на діяльність центру відповідно з його цілями. Незалежно від обставин, наші педагоги завжди готуються до занять, в тому числі, готують певну кількість посібників і заслуговують на своєчасну оплату праці. Всі ці нюанси впливають на повноцінну роботу центру.