<

Федоткіна Анна Сергіївна

Керівник дитячого центру, з двома вищими освітами ,одна з яких лінгвістична.
педагог з англійскої мови, проходила стажування за кордоном, має 15-річний досвід роботи з дітьми всіх вікових груп.
І просто мама трьох дітей.
«Найкращий спосіб зробити дитину доброю – це зробити її щасливою”

Гапоненко Ірина Володимирівна Гапоненко Ірина Володимирівна

Закінчила Коледж при університеті імені Бориса Грінченка. Ступінь: молодший спеціаліст. Кафедра: Дошкільна освіта. Спеціальність: Вихователь дітей дошкільного віку. Здобула вищу освіту в ступеня: Бакалавр. Університет імені Бориса Грінченка. Кафедра: Психології та Педагогіки. Спеціальність: Сімейний психолог і Методист. Пройдено сертифікований курс Першої медичної допомоги. Отримала диплом в області Практичної психології. Проведення занять в напрямку: Підготовка до школи. Активізація творчого мислення та Ейдетика. Розвиток критичного мислення. Досвід роботи більше 5 років. Посада: Заступник директора Дитячого центру «Апельсин».

Алоїс Руїс

Кандидат майстра спорту. Спочатку навчався в Латинській Америці, потім у Київського радянського КМС з тренерським досвідом більше 40 років, у Максименко Володимира Олексійовича.

Юрченко Тетяна Павлівна

Здобула вищу освіту у Мелітопольському педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького. Досвід роботи 4 роки. Отримала додаткову освіту за напрямом: “Ранній розвиток від А до Я:навчання без травмування”; “Чути. Бачити. Відчувати”; “Ранній розвиток малюків. 100% практики”, “Нова українська школа”, “Перша невідкладна допомога дітям”. Проведення занять в напрямку: Підготовка до школи та Ранній розвиток. Вихователь середньої групи.

Лабушняк Катерина ВасилівнаЛабушняк Катерина Василівна

У 2016 році закінчила Універсітетсій коледж при педагогічному університеті імені Бориса Грінченка. Кафедра: Дошкільна освіта. Спеціальність: Вихователь дітей дошкільного віку. У 2018 році закінчила педагогічний університет імені Бориса Грінченка. Кафедра: Психології та Педагогіки. Спеціальність: Вихователь дітей дошкільного віку. Сімейний психолог. Проведення занять в напрямку Творчість: малювання традиційне і нетрадиційне, ліплення з пластиліну, глини, солоного тіста, виготовлення виробів з підручних матеріалів, орігамі. Досвід роботи: 3,5 роки. Посада: Вихователь Середньої групи.

Ворчак Влада Володимирівна

У 2015 році закінчила Київський музичний коледж ім Р.М.Гліера. На даний момент вчуся в Національній муз. академії ім П.І.Чайковського. Лауреат і дипломат міжнародних і всеукраїнських конкурсів. 12 років проспівала в народному дитячому хорі “Веснянка”. З дітками працюю з 2014 року. Для мене дуже важливі результати і успіхи моїх учнів.

Замана Ірина Валерівна

Логопед. Стаж роботи більше 9 років.
Використовую логопедичний масаж:
Класичний (ручний, традиційний)
Апаратний масаж з використанням вібромассажера z-vibe.
Зондовий масаж
Самомасаж

Макаренко Наталія

Педагог вищої кваліфікації, викладач ейдетики і психології. Стаж роботи з дітьми більше 25 років.

Чупріна Інна Миколаївна

Освіта: Національна Музична Академія ім Чайковського
“Музична педагогіка і виховання”
Більше 10 років досвіду роботи з дошкільнятами.
Автор безлічі розвиваючих посібників, пісень, мюзиклів.