Федоткіна Анна Сергіївна

Керівник дитячого центру, з двома вищими освітами ,одна з яких лінгвістична.
педагог з англійскої мови, проходила стажування за кордоном, має 15-річний досвід роботи з дітьми всіх вікових груп.
І просто мама двох дітей.
«Найкращий спосіб зробити дитину доброю – це зробити її щасливою”

Сінельніченко Христина Миколаївна

Педагог-вихователь дитячого садка. Досвід роботи з дітьми більше 3 років. Вища педагогічна освіта. Проведення уроків малювання, навчання дітей аплікації, кулінарні заняття, квілінг та ліплення з пластиліну.

Алоїс Руїс

Кандидат майстра спорту. Спочатку навчався в Латинській Америці, потім у Київського радянського КМС з тренерським досвідом більше 40 років, у Максименко Володимира Олексійовича.

Сорока Ірина Олександрівна

Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова отримала: ступінь вищої освіти бакалавр спеціальність “початкова освіта”, професійна кваліфікація
бакалавр початкової освіти; вчитель початкової школи; практичний психолог в закладах освіти. Досвід роботи з дітьми шкільного та дошкільного віку – 3 роки.

Стрільцова Світлана ВікторовнаСтрільцова Світлана Вікторовна

Кваліфікація: вчитель образотворчого мистецтва, художник. Звання: “Вчитель року 2015”. Отримала Гран Прі в конкурсі “Молодий вчитель 2013 року”.

Сотник Інна Сергіївна

Педагог з підготовки до школи. Дві вищих освіти, вчитель початкових класів, корекційний педагог, досвід роботи з дітьми більше 10 років.

Сірко Оксана Михайлівна

Вихователь-педагог. Вища педагогічна освіта. Більше 5 років працює, грає та “знаходить” спільну мову з дітьми від 1 року.

Ворчак Влада Володимирівна

У 2015 році закінчила Київський музичний коледж ім Р.М.Гліера. На даний момент вчуся в Національній муз. академії ім П.І.Чайковського. Лауреат і дипломат міжнародних і всеукраїнських конкурсів. 12 років проспівала в народному дитячому хорі “Веснянка”. З дітками працюю з 2014 року. Для мене дуже важливі результати і успіхи моїх учнів.

Аліна Тавлуй

Повітряна гімнастка. Тренер зі спортивної акробатики.

Макаренко Наталія

Педагог вищої кваліфікації, викладач ейдетики і психології. Стаж роботи з дітьми вище 25 років.