Користь від вивчення іноземної мови

  «Знати іншу мову, означає знайти другу душу» – Карл Великий.

Інформація про заняття

Кількість: 2-3 рази на тиждень
Тривалість: залежить від віку

  • Дошкільники – 45 хв.
  • Школярі – 60-80 хв.

Вивчення іноземної мови сприяє зростанню мозку, розвитку пам’яті, покращенню уваги і багато чого іншого.

Деякі люди думають, що знання іноземної мови створить плутанину в голові або ще якісь неприємності. Про це і згадувати досить абсурдно. Всі ці міфи накриває величезною хвилею від користі вивчення іноземної мови з психологічного боку. І ця користь полягає не тільки в тому, щоб навчитися запитати дорогу або замовити каву в ресторані.

1. Розвиток мозку
Мовні центри мозку дійсно ростуть в результаті успішного вивчення іноземної мови. Чим краще людина вчиться, тим більше ці життєво важливі відділи мозку ростуть.
2. Людина краще чує мову
Через те, що мозку доводиться прислухатися до звуків невідомої йому мови, він починає працювати ефективніше і покращує навички аудіювання.
3. Стає легше сприймати інші мови.
Діти, які росли в білінгвальних сім’ях можуть визначати мови, ні разу їх не чуючи. Розрізняючи в дитинстві, наприклад, іспанську і каталонську мови, дитина може легко розрізнити англійську і французьку.
4. Поліпшення пам’яті
Діти, які виросли в білінгвальномусередовищі, мають більш міцну пам’ять, ніж їх однолітки з одномовного середовища. Це означає, що діти краще рахують про себе, читають і добре виконують інші розумові операції.
5. Збільшується увага
Двомовні люди володіють більшою концентрацією уваги і менше реагують на перешкоди.
6. Новий погляд на речі
Вивчення нової мови може буквально змінити те, як людина дивиться на світ. Наприклад, якщо англієць вивчає японську, у якого є окремі слова для блакитного і синього (в англійській є тільки світло і темно-синій), можуть змінити його сприйняття кольорів.
7. Удосконалюється рідна мова
Так як вивчення іноземної мови звертає увагу людини на абстрактні правила і структури мови, можна легко вивчити ці правила і вдосконалити рідну мову. Як казав Джеффрі Вілланс: «Ви ніколи не зрозумієте рідної мови, допоки, не засвоїте ще дві».
8. Розуміння інших культур
Культурне збагачення грає не останню роль при вивченні іноземної мови. Воно допомагає не тільки осягнути нову культуру, а й подивитися на свою культуру під іншим кутом.

Підсумовуючи все вищесказане, можна легко погодитися, що людина, вивчаючи нову мову, таки здобуває своєрідну «другу душу». А разом з нею ще й набір корисних навичок.

Записатися на Англійську мову

Ваше прізвище та ім'я

Вік дитини

Ваш e-mail (обов'язково)

Номер телефону

Куди записатися (оберіть зі списку)

Ваш комментар