Засновуючи «АПЕЛЬСИН», МИ СТАВИЛИ ПЕРЕД СОБОЮ ЗАВДАННЯ СТВОРИТИ такий простір, в якому дитина буде відчувати себе так само комфортно, як і в рідній сім’ї.

Тому основний принцип нашої роботи – це ЛЮБОВ І ТУРБОТА

У наш сучасний і динамічний час багато уваги приділяється розвитку дітей, розробляються різні методики, напрямки, школи -все це, безумовно, важливо. Часом, в гонитві за сучасною освітою, ми, найчастіше, забуваємо про дві такі прості речі, як ЛЮБОВ І ТУРБОТА. Здається, що це так просто і природно, але, часом, знайти це практично неможливо.
Це перші і найголовніші принципи нашої роботи.
Будь-яка мама, приводячи дитину в садок, на заняття в центр або школу, повинна бути спокійна за неї. В свою чергу і діти, відчуваючи психологічний комфорт і затишок, легше переносять розставання з мамою, менше відчувають страх, залишаючись в садку, активніше розвиваються і навчаються.

«Любов – це найвигідніший вклад, чим більше віддаєш, тим більше отримуєш»

МАЙСТЕРНІСТЬ

Другий базовий принцип нашої роботи – це майстерність наших викладачів.

Не секрет, що іноді вчитель або вихователь функціонально виконує свої обов’язки, не отримуючи при цьому результатів ні в вихованні, ні в навчанні, тому тут ми говоримо саме про майстерність наших викладачів, про поєднання професійного досвіду і душевного тепла. Найголовніше: навчити любити займатися справою і тоді ця «справа» перетвориться на улюблену. Якщо «справа» улюблена, значить вона цікава, тому дитина в ній буде успішною.
Наші педагоги створять саме такий простір, в якому дитина буде відчувати себе залученою в процес і постійно розвиватися.

МЕТОДИКИ
Це третій принцип нашої роботи.

Ми постаралися раціонально підійти до цього питання і поєднати в нашому центрі такі методики як: «Система Монтессорі», яку ми використовуємо, займаючись з малюками, поступово привчаючи їх до самостійності.
З дітьми старшого віку ми поступово переходимо на заняття з методики «Ломоносівська школа», де весь навчальний матеріал поділено на модулі по віковим групам, які в свою чергу включають різні теми.
А також велику увагу ми приділяємо розвитку творчого потенціалу дітей, використовуємо різноманітні образотворчі техніки, дихальні і фізичні вправи, розігруємо ситуації в межах нової психологічної гри «А що робити якщо ……», де діти вчаться знаходити правильні рішення в проблемних ситуаціях.

У нашому дитячому центрі ми постарались знайти баланс між інтелектуальним і фізичним навантаженням дітей, тому зайняттям з лікувальної фізкультури і спорту ми також приділяємо велике значення.
Саме зайняття спортом допомагають дитині позбутися від перенапруги і впоратися з емоційним навантаженням.
Такий збалансований підхід робить дітей радісними, здоровими і рухливими.

439933767_02